Производител: PINO
Код на продуктот: 7395
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

152,00 ден. 190,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Едукативна играчка , поттикнува распознавање боја и форма , развој на движење на фина моторика ,

концентрација и визуелно пратење на предмети.

Сировински состав : дрво , боја , метал

Препорачана возраст : за деца над 18 месеци

Димензии : 10,5х6,5х12

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ