Производител: PINO
Код на продуктот: 4490-2
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

216,00 ден. 270,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: За деца над 18 месеци

Димензии: 22.5×22.5×0.8 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ