Производител: PINO
Код на продуктот: 4733-1
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

168,00 ден. 210,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: За деца над 18 месеци

Димензии: 15х15х0,7 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ