Производител: PINO
Код на продуктот: 4515-2
Достапност: На залиха
330,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, лепак

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 30х22,5х1 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ