Производител: PINO
Код на продуктот: 4П007А
Достапност: На залиха
380,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, бои

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 22х22,5х0,8 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ