Производител: PINO
Код на продуктот: 7616
Достапност: На залиха
960,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, метал

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 24х24х3,3 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ