Производител: PINO
Код на продуктот: 8323
Достапност: На залиха
260,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 5 години

Димензии: 25,5х5,5х4 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ