Производител: PINO
Код на продуктот: 8590
Достапност: На залиха
270,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Едноставна, подвижна и квалитетна и гарантира сигурна и долготрајна забава
Пино – Мини Автомобил. Пино – Мини автомобилот може да биде најдобар другар во разни игри на вашето дете. Ергономскиот дизајн на играчката овозможува нејзино лесно носење секаде која играчката ја прави уште позабавна.

Оваа играчка е совршена за мали деца кој штотуку се запознаваат со играчките, бидејќи има неколку особини кој ги погодува најпрво најмладите:
играчката се движи – што го мотивира детето на движење
едноставна – буди мечта и развива креативност
квалитена – што гарантира сигурна и долготрајна забава

може да се чисти – што е одлично за сите игри во природа


⚠ Препорачана возраст : за деца над 1 година

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ