Производител: PINO
Код на продуктот: 4407-1
Достапност: На залиха
570,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: Каучуково дрво , водени бои

Препорачана возраст: За деца над 3 години

Димензии: 20х20х4 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ