Производител: PINO
Код на продуктот: 4711-1
Достапност: На залиха
330,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав : каучуково дрво , водени бои , памучно јаже .

Препорачана возраст : за деца над 18 месеци

Димензии : 13х14х4,5

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ