Производител: PINO
Код на продуктот: 4312T1
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

288,00 ден. 360,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , бои

Препорачана возраст: за деца над 12 месеци

Димензии: 30х22,5х2,2

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ