Производител: PINO
Код на продуктот: 4479А1
Достапност: На залиха
330,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , бои
Препорачана возраст: за деца над 18 месеци
Димензии: 30х22,5х1,5

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ