Производител: PINO
Код на продуктот: 4556A1
Достапност: На залиха
720,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , бои

Препорачана возраст: за деца над 18 месеци

Димензии: 45х35х1,5

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ