Производител: PINO
Код на продуктот: 5824T1
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

280,00 ден. 350,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , бои

Препорачана возраст: за деца над 12 месеци

Димензии: 22,5х22,5х2,7

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ