Производител: PINO
Код на продуктот: 3910
Достапност: На залиха
450,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , бои

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 31х31х1

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ