Производител: PINO
Код на продуктот: 4588-2
Достапност: На залиха
580,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , бои

Препорачана возраст: за деца над 18 месеци

Димензии: 30х22,5х2 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ