Производител: PINO
Код на продуктот: 4588-1
Достапност: На залиха
580,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Детска дрвена едукативна игра од брендот Пино- лавиринт со мотив на џунгла наменетa за  забава на најмалите. Со оваа игра детето вежба и учи за животните од џунглата со поврзување на

главата со телото.

▶вежбање концентрација и  моторика

▶ како и воочување детали. 

Сировински состав: дрво,бои 

Димензии: 30х22,5х2 см


⚠.Препорачана возраст: за деца над 18 месеци


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ