Производител: PINO
Код на продуктот: 4413S1
Достапност: На залиха
410,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво , хартија , лепак

Препорачана возраст: за деца над 18 месеци

Димензии: 13х13х5,2 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ