Производител: PINO
Код на продуктот: 3586-1
Достапност: На залиха
580,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, хартија, лепак

Препорачана возраст: за деца над 18 месеци

Димензии: 20х13х5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ