Производител: PINO
Код на продуктот: 4232-1
Достапност: На залиха
970,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, хартија, лепак

Препорачана возраст: за деца над 18 месеци

Димензии: 20х20х5,5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ