Производител: PINO
Код на продуктот: 1745Х
Достапност: На залиха
415,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, лепак, пластика, метал

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: Ø30×0,8 cm

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ