Производител: PINO
Код на продуктот: 8392
Достапност: На залиха
700,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 18,5х4,7х17,5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ