Производител: PINO
Код на продуктот: 4П004
Достапност: На залиха
350,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, лепак

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 12,2х12,2х3,5


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ