Производител: PINO
Код на продуктот: 4П006
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

960,00 ден. 1.200,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, бои, метал

Препорачана возраст: за деца над 5 години

Димензии: 24х24х3,5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ