Производител: PINO
Код на продуктот: 4П008
Достапност: На залиха
510,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, бои

Препорачана возраст: за деца над 4 години

Димензии: 30х22,5х1 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ