Производител: PINO
Код на продуктот: 7692
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

1.540,00 ден. 1.925,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 31х13,5х15,5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ