Производител: PINO
Код на продуктот: 8415
Достапност: На залиха
1.180,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински: дрво, боја, лепак, метал, ткаенина, јаже

Препорачана возраст: за деца над над 3 години

Димензии: 20х7х15 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ