Производител: PINO
Код на продуктот: 8422
Достапност: На залиха
2.200,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, јаже

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 20х19х17

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ