Производител: PINO
Код на продуктот: 7210
Достапност: На залиха
135,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво

Препорачана возраст: за деца над 2 години

Димензии: Ø3.5×12.5 cm

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ