Производител: PINO
Код на продуктот: 7227-3
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

600,00 ден. 750,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, метал

Препорачана возраст: за деца над 18 месеци

Димензии: 28х13х5

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ