Производител: PINO
Код на продуктот: 7531
Достапност: На залиха
430,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 1 година


Димензии: 21,5х5,5х6,5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ