Производител: PINO
Код на продуктот: 7555
Достапност: На залиха
1.540,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

    Барабанот е одлична дрвена музичка играчка која потикнува креативност и развој на когнитивните способности.
Иако е играчка, барабанот му овозможува на детето низ неговиот реалистичен звук да го запознае светот на музичките инструменти и низ игра да развие чувство за ритам, рима и координација на движењата.
Овој сет се состои од барабан 2 дрвени стапчиња како и каиш за носење.


·    Димензии на пакувањето : 24 x 16.5 x 24 cm

     

            Препорачана возраст : За деца постари од 3 години

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ