Производител: PINO
Код на продуктот: 7784
Достапност: На залиха
260,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, пластика, ткаенина

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 14х2х8,5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ