Производител: PINO
Код на продуктот: 7098
Достапност: На залиха
145,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: Ø4.5×17.5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ