Производител: PINO
Код на продуктот: 8125
Достапност: На залиха
240,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, лепак, ткаенина

Препорачана возраст: за деца над 2 години

Димензии: 5х5х11 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ