Производител: PINO
Код на продуктот: 8132
Достапност: На залиха
290,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, пластика, метал

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 7х5х5,6 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ