Производител: PINO
Код на продуктот: 4098-3
Достапност: На залиха
410,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, лепак

Препорачана возраст: за деца над 3 години

Димензии: 18,5х10х5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ