Производител: PINO
Код на продуктот: 8286
Достапност: На залиха
210,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 6 години

Димензии: 9,5х10х1,4

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ