Производител: PINO
Код на продуктот: 8316
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

408,00 ден. 510,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 6 години

Димензии: 31х16,3х2,3

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ