Производител: PINO
Код на продуктот: 8521
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

552,00 ден. 650,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Препорачана возраст: за деца над 5 години

Димензии: 26х6х5 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ