Производител: GOKI
Код на продуктот: 53832
Достапност: На залиха
1.480,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја, порцелан

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ