Производител: GOKI
Код на продуктот: 56033
Достапност: На залиха
3.200,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

Димензии: 50х50 см

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ