Производител: GOKI
Код на продуктот: 58915
Достапност: На залиха

Лимитиран попуст

1.200,00 ден. 1.500,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Сировински состав: дрво, боја

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ