Код на продуктот: 58523
Достапност: На залиха
127,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

- димензии 17,5х13 цм

- за деца над 2 години

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ