Производител: PINO
Код на продуктот: 8606
Достапност: На залиха
2.700,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Одлична забава за најмалите

- вежбање перцепција

- вежби координација око-рака

- вежбање перцепција

Препорачана возраст : за деца над 1 година

Димензии : 30,5х28х28

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ