Производител: PINO
Код на продуктот: 5483
Достапност: На залиха
310,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Препознавање емоции и развивање емпатија

- развивање моторика и логика

Препорачана возраст : за деца над 18 месеци

Димензии : 22х22,5х0,8


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ