Производител: Top Bright
Код на продуктот: 8558
Достапност: На залиха
1.200,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Едукативна дрвена играчка од брендот  Top Bright со која вашето дете спознава и ги учи основните геометриски облици и форми. 

Составена е од сет од целосно дрвени елементи во минимум 4 различни бои, кои се редат според формата.


 ⚠ Препорачана возраст за деца над 18 месеци

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ