Производител: Top Bright
Код на продуктот: 150154
Достапност: На залиха
3.850,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Место каде редовно ќе паркираат и возат автомобили кое носи радост во детството на сите фантазии на дечињата кој обожуваат автомобили.  Оваа играчка е играчка која ја развива фината моторика и фантазијата на детето, го мотивира да го развива говорот и ја унапредува социјализацијата бидејќи со нејзе може да играат повеќе деца истовремено.

ТОП БРАЈТ гаражата е направена од комбинација на дрвени и пластични елементи кои заедно ја прават супер практична играчката со следниве особини :

·        квалитетно дрво, фина обработка на елементи

·        сигурна,BPA free

·        една фигура работник во гаража, 2 автомобили, еден хеликоптер

·        практична, лесно склоплива

·        за самостојно и групно играњеНаменета за деца над 3 години

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ