Производител: PINO
Код на продуктот: 8569
Достапност: На залиха
700,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Пино сетот од сообраќајни знаци може да биде прва лекција за сообраќајната култура на вашето дете. Со помош на знаците и родителска помош  детето полесно и побрзо ќе ги научи правилата на однесување на учесниците во сообраќајот.


Со овој сет од 15 знаци вашето дете се стекнува и учи:

- основни сообраќајни знакови и правила

- забава за едно или повеќе деца истовремено

- долготрајна употреба
·  

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ