Производител: Cubica
Код на продуктот: 13821
Достапност: На залиха
1.850,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање во врска со овој продукт

Коцки за сложување – играчки без рок на траење и нема граница на детската фантазија. Играчка која ги покажува сите соништа на детето,неговата радост,упорност,желба и знаење.

Дрвените коцки- блокови се направени за да ја развијат креативноста, снаодливоста и досетливоста. Децата ги вежбаат прстите и концентрацијата и со овие коцки детето може да игра и кога е во друштво на било кое место.  


·       ПРЕПОРАЧАНО ЗА ДЕЦА НАД 18 МЕСЕЦИ

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОДУКТИ